WONots

Przylącz sie i zostań prawdziwym Shinobi

Ogłoszenie

Acc Marker : http://wonots.no-ip.org/

#1 2010-01-22 20:19:36

Koyuki

Uczeń

Zarejestrowany: 2010-01-20
Posty: 7
Punktów :   

Gry

W co lubicie grać? Jakie są wasze ulubione tytuły? Podzielcie się z nami wrażeniami z gry, waszymi opiniami itp!

Ja od siebie polecę Devil May Cry 4, świetna siekanka z jednym z najzajebistszych postaci jakie kiedykolwiek pojawiły się w grach (Dante). Polecam szczególnie hardcorowcom, którzy lubią się wyżyć na grze.
Gra jest trudna, ładna i dobra fabularnie. Trafiła na cover przedostatniego numeru CD-ACTION.
Bohaterów jest dwóch, każdy ma swoje umiejętności które może rozwijać.
Nero - sterujemy nim przez pierwsza połowę gry i pod koniec. Do dyspozycji ma miecz "red Queen", pistolet dwulufowy "Blue rose" i demoniczne ramię którym może zmiażdżyć nawet największego przeciwnika lub przyciągnąć pomniejszych.
Dante - Druga połowa gry. Bronie zdobywa w trakcie gry, a najciekawsza to piekielna walizka która przyjmuje 666 form (w rzeczywistości dużo mniej).
Granie Dantem może wydać się znacznie trudniejsze dla nowicjuszy, którzy dotąd mieli do dyspozycji demoniczne ramię...
Umiejętności - każdy bohater ma inne, a po kupieniu jednego skilla, pozostałe są droższe! Ponadto wszystko zostaje gdy chcemy przejść znowu jakiś poziom, albo przejść na inny poziom trudności.

A teraz odsyłam do googla po screeny i do YT po gameplay.

PS: Amunicja się nie kończy, ale i tak opłaca się atakować tylko doładowanym strzałem.


Najpierw strzelaj, a gdy przeciwnik obróci się w pył, zadawaj pytania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl