WONots

Przylącz sie i zostań prawdziwym Shinobi

Ogłoszenie

Acc Marker : http://wonots.no-ip.org/

#1 2010-03-05 19:36:59

 Kopiko

Uczeń

Skąd: Cz-wa
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 5
Punktów :   
<b><blink><font color=red>Nick w Grze: Kopiko, Lady Suczka
<b><blink><font color=Blue>Wioska: KonohaGakure

Moje pomysły

Chciałem w tym temacie przedstawić moje pomysły dotyczące serwera.

1.Nowy Itemek za 1 sms coin dający 100mln expa nie jest to dużo dla 1k lvl ale dla 10 jest to bardzo dużo.

2.Nowy itemek za 1-2 sms coinm dający 1k hp i chakry na stałe.

3.Nowe monstery na Akatsuki island Zetsu(Może być niewidzialny.Tworzy coś w stylu klona który wali po 0 ale absorbuje 10% chakry przeciwnika na hita sam Zetsu jest silny jak Pein), Hidan(jest  on słaby jednak ma bardzo dużo hp), Kakuzo(ma mało hp może Tworzyć Moba co go leczyć a sam Kakuza mocno wali)

4.Na facc nowe expowisko z nowy mobami(Garra, Kimimaro, Tayuya, Kidomaru, Sakon, Ukon i Jirobo) bramka od 400 niby ułatwienie dla facc ale było by tam tylko po 1 takim stworze i najpierw trzeba byłoby wbić ten 400. Nowe moby były by słabsze od akatsuki jedynie gara i kimimaro byli by silniejsi.

5.Nowa wyspa na pacc Hidden Island droga do niej nie była by taka prosta a właściwie quest(trzeba by było pogadać z kilkoma osobami zapłacić 1000cc późniejszy wstęp był by darmowy na wyspie znajdowały by się potwory takie jak Gamabunta, Katsuyu i Manda

6.Nowy Senin Set dawałby on w całości trochę hp, chakry i defa podobnie do hokage.Odrazu można by wprowadzić nowy quest oddawało by się tego seta żeby iść na anihilatora(z biju) za którego była by runa przywołanie(wybieralibyśmy sobie gamabunta, Katsuyu lub Mande) Gamabunta walił by po 30k miałby dużo hp co umożliwiało by mu przez duża chwile bloczenie np kyubiego. Katsuya walił by po 10k i używał leczenia obszarowego(mógłby leczyć 3-4 osoby które expią razem) a ostatni Manda walił by po 60k ale miał bardzo mało hp

7.Training Island mała wyspa na której za każdy krok daje np 100expa jest pomieszczenie do bicia defa i można sobie swobodnie powalić w Drewniany Klocek

@edit

8.Poprawa byakugana hinacie Znajdowanie graczy to słaba rzecz. Powinien to być Spell który wzmacniają jej skille np. +20str +10 chakra lvl(zabiera 1000 chakry co sec)

9.Dla itachiego Dodać nowa transfe a Susano ustawić jako tymczasowy spell który dodaje po prostu na czas 1-5min 10str, 10 katana mastery, 10defence i 20 chakry lvl + umożliwia atak z jakiegoś obszarowego spella.

10. Jeśli to ots na podstawie a&m Sasuke powinien też mieć Susano

11.Nowy Miecz Samehead który wysysa chakre 20% na hita byłby on lepszy od Hokage Sword albo taki sam

12.Hinacie/Nejiemu zrobić nową transfe na 550 która daje jej 50% absorpcji ataków przeciwnika

13.Hero Water powinno się kończyć a Lotać go więcej po 1-10 ponieważ jak na pvp się nawala to przeciwnik zawsze się wyleczy tylko żeby nie brać go na strzała dlatego 2000lvl nie daje rady 900lvl no do tego powinny się kończyć UH (jest do kupienia 100 dlatego to nie stanowiło by problemu) ja z UH daje rade 4th hokage bo wystarczy 2x i mam full hp z UH

14.No i ostatnie, zwiększenie ograniczenia do tylko 3 charów.



Wszystkie pomysły są moje najwyżej zainspirowane jakimiś innymi

@edit 2

@Tak mam dysleksje i co z tego Ok pisałem to na szybko ale teraz poprawiłem miej więcej.W większości te błędy to slang ots albo opisy jak nie pamiętałem nazwy kogoś ale szybko przejrzałem anime jeszcze raz i jest dobrze raczej.

@To ograniczenie wiem po co jest ale na większości ots wynosi ono 6-8 a nie 3

@Susano to było bardziej Jutsu. Wraz z wprowadzeniem Susano jako Jutsu które buffuje można by wprowadzić jakiś atak lepszy Itachiemu który można używać tylko z susano o to mi chodzi. Poprawiło by to grę i to o wiele wiem bo gram Itachim ,a wszyscy których znam dobijają jakiś lvl itachim i mówią że jest beznadziejny.

@ Hinacie się by przydało coś takiego bo jedynie jej ostatni atak jest dobry i wali tylko przed siebie.

Ja myślę ,że zignorujesz takie tematy i zrobisz z tego ots to co się stało z DBL bo już widzę nastawienie do chęć graczy. Napisałem co by mi się przydało jakby więcej osób odwiedzało forum oni by mnie mogli poprzeć albo zbluzgać wtedy byś wiedział co się przyda a co nie.

Ty wywnioskowałeś u mnie dysleksje a ja u ciebie ,że nie umiesz wsiąść opcji Cytuj xD

Ostatnio edytowany przez Kopiko (2010-03-06 22:29:13)


Przyjmuje Do gildi Hunters Wymagania:
-1000+
-Ogar pvp
LUB Friend

Offline

 

#2 2010-03-06 20:07:32

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Moje pomysły

masz dysleksje albo 11 lat.. tylko tyle wywnioskowałem z tego co napisałeś ... połowa jest nieczytelna a druga połowa bezsensu ... dodam jeszcze tylko, że te pomysły tak naprawdę nie wnoszą nic do gry ... np.

8.Poprawa byakugana hinacie powinien to być skill który wzmacjnia jej skille np. +20str +10 chakra lvl(zabiera 1000 chakry co sec)

9.Dla itachiego Dodać nowa transfe zamiast susano a Susano ustawić jako tymczasowy spell który dodaje po prostu na czas 1-5min 10str, 10 katana mastery, 10defence i 20 chakry lvl + umożliwia atak z jakiegos obszarowego spella

to jest całkowicie bez sensu.. a teraz wisienka na torcie:

14.No i ostatnie zdjecie lub zmienienie na 6 ograniczenia do only 3 charów na acc co ma nakłonić no lify do robienia nastepnych acc i palcenia za pacc xD

jeśli nie wiesz po co ta blokada, zastanów się dwa razy.. następnym razem myśl co piszesz, bo masz tu błędów więcej niż światełek w las vegas.


http://olimpijska2.pl/img/emoty/sektorowka.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Koln hurtownia opakowań Piła